PAYLAN NAKLİYAT İNŞAAT LTD.ŞTİ.

1935 Yılından İtibaren Balıkesir de faaliyet gösteren firmamız ticari hayatına otobüs işletmeciliği ve nakliye işleri yaparak başlamıştır.1970 yılında nakliye ve otobüs işletmeciliği yapan firmamız Balıkesir Çimento’nun bayiliği ile bayi yapılanmaların temelini atmıştır.

1992 yılı itibariyle Paylan Nakliyat İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak yoluna devam eden firmamız Balıkesir de inşaat malzemeleri satışıyla birçok inşaat malzemeleri kalemi ekleyerek inşaat malzemeleri toptan ve perakende satışında hizmet vermektedir.
Paylan ailesi olarak; kaliteli hizmet anlayışımız, uygun fiyatlarımız ile sektörün önde gelen isimleri arasında yerimizi almayı başardık. Uzman kadromuz, eğitimli personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı kendimize ilke edindik.

Hedefimiz; Her zaman sektörde aranan, tercih edilen ve güvenilen bir firma olma özelliğimizi sürdürebilmektir. Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimi sizlerle paylaşan firmamız, her geçen gün yenilenip, büyümeye devam etmektedir…

Sürekli pazar araştırması yaparak kaliteyle ekonomiyi bir arada müşterilerine sunmaktadır. Felsefe olarak ilk önce dürüstlüğü benimsemiştir. En büyük sermayemiz müşterilerimizin firmamıza olan güvenleridir. Firmamız için en büyük kriz müşterilerin güvenini kaybetmektir. Görevimiz  müşterilerimizin istedikleri ürünleri tedarik edip kendilerine ulaştırmaktır.

İnşaat Malzemeleri Satışı

Firmamız Knauf, Limak Batı Çimento, Limak Ege Çimento, Kimtaş Kireç, Ytong, Megaboard, Köster Firmaları ile çalışmaktadır.

Personel Servis Taşımacılığı

1992 yılında şirketleşerek daha kurumsal bir yapıyla Balıkesir’de hizmet vermeye devam etmektedir.

Lojistik Hizmetler

Şirketimiz ürün dağıtımında lojistik desteğini sağlamaktadır.

Joe Haeg Authentic Jersey